TVOŘIVÉ RUČIČKY

Vítejte na mé stránce věnované  Mým obrázkům!

 

 

 

10. 12. 2015______________________________________________________________

 

Odpočívání při patlání!

Malý abstraktní obrázek jsem namalovala před pár dny, když jsem čekala, až mi zaschne základní barva na rámečku. Malý kanvas byl součástí dárku, sady barev, štětců a ležel doma, dlouho nepoužitý. Natřela jsem ho jen bílou základní barvou a nechala zaschnout.

    Čekala jsem jen na inspiraci. Ta se u tak malých rozměrů těžko dostavuje a tak plátno posloužilo jen jako relaxace, mého hraní s štětci a barvami. První nápad byl použít houbičku a krásnou sitou zelenou, jako základ. Po zaschnutí jsem si hrála s různými ostíny a štětci. Vznikla tahle nenáročná abstrakce u které jsem si hezky odpočinula.

 

 

 

 

Použití houbičky vytváří ná plátně zajímavé obrazce.

 

 

 

 

_________________________________Začátek!_______________________________________

 

    První dva obrázky jsem namalovala před dvěma lety.  Inspirovalo mě k nim azurové moře mnoha odstínů, které mě očarovalo. Dovolenou jsme s partnerem strávili na španělském ostově Fuerteventura, těsně před letní sezónou v červnu, před čtyčmi lety. Užili jsme si týden beztarostného slunění, koupání, chutného jídla ve dne a dobré muziky, chladivých drinků a zábavy v noci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________

 

    Procházky a výšlapy v našem oblíbeném národním parku Brecon mě inspirovaly k namalování dalších dovu obrazů. první obraz zachycuje jeden ze čtyř vodopádů a řeku ve velmi navštěvované lokalitě parku. Toto místo jsme si oblíbili a ya pěkného počasí nedaleko tohoto místa s přáteli grilujeme nebo o víkendu kempujeme. Druhý obraz zachycuje řeku a její krásné okolí v údolí Elan, která se vlévá do rezervoáru, který zásobuje pitnou vodou okolí. Údolí Elan je také populární lokalita. V údolí se rozprostírají čtyři vodní rezervoáry. Je to pěkné místo pro procházky, grilování, ale především k cyklistice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jelikož mám ložničku zařízenou v zelených a hnědých barvách, motivy přírody se mi tam skvělě zapadají.

 

__________________________________________________________________________________

 

    K dalším obrazům mne inspirovaly 3D obrazy objevené na internetu. Kde spousta talentovaných umělců zveřejňuje svoje díla. Obraz jsem namalovala letos, je na něm vyobrazená odkvetlá pampeliška a zdobí mi menší stěnu v obýváku.

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________

 

 

 

TOPlist

aktualizováno: 08.02.2018 23:48:58